Sunday, September 11, 2011

ei pea vastu

kõige raskem. pole kunagi olnud nii valus ja raske ja nii, et kohe KÕIK on väga väga halvasti ja tõsiselt mõistan, et mul pole praegu mitte midagi. väga piiri peal olen, kohutavalt valus on ja ei tea tõesti, mis edasi saab.

No comments: