täna oli jälle jõulupidu. aga pilt on natuke varasemast, julmast lapse äratamisest. isegi pisar võib niimoodi silma tulla, sest nii kahju on seda teha. aga ise võin vägivaldseks muutuda, kui äratatakse valel ajal, aga lapsele ütlen, et ei ole midagi, tule mängi teistega ja varsti tuleb issi järgi. aga pilt on lihtsalt armas.
No comments:
Post a Comment