naljakas, kuidas aeg muutub, et kui mõned aastad tagasi oleks Bilani tahtnud just niimoodi intensiivselt fännata ja teha kõiki tüüpilisi fänniasju, aga kuidagi ei sattunud häid juhuseid või ei näinud piisavat vaeva, siis nüüd oli Dima kontserdile minnes see nagu muuseas, et vaba esiritta minek ja siruta ainult käsi ette ja katsu kas või 100 korda või karju või suhtle, kõik on kättesaadav. ise seda ei teinud, aga aastaid tagasi ohohooo, kuidas oleks. aga lahe, kuidas ta on palju vanemaks saanud, aga ikka selline hüperaktiivne ja nagu videos "dima bilan on drugs" ja võib-olla ka kõigis teistes. vene peol ja vene publiku ees oma õiges olekus ka, sest publik on suheldav. ise ka tegi nalja selle üle, et tegelikult ju Eestis on, kui lasi kellelgi esireast midagi mikrisse laulda ja ütles silma pilgutades "bez aktsenta".
tegelikult oli ikka nii lahe! mul ei olnud üldse õiget tuju ega tunnet, tunne oli hommikul, aga õhtul enam üldse mitte. aga kontserdilt ootasin midagi sellist, et kõik lood on lindilt ja teeb kiirelt ära, aga kõik oli täielikult otse ja nii palju improvisatsiooni sinna vahele, ikka täiega lahe.
No comments:
Post a Comment