puhkuste puhkus. läksime päevaks suvilasse, jäime kolmeks. kergliiklustee on üks ideaalseim ja viib selle paarkümmend km lausa otse kohale. rand on veel kordades mõnusam, kui kunagine varasem kogemus meeles on. ja meres ujuda on nii mõnus, et ise ka ei usu. soe järveke ei anna pooltki seda värskust, mis pärast jahedas meres ujumist. loomulikku sissejalutamist veel kahjuks pole, vajab paarikordset harjumist siiski, et poleks alguses tõrget jaheduse suhtes. aga kaugel see harjumine siis ka on, suvel ju merest ei pääse.
No comments:
Post a Comment