orienteerumiselt õnnestus mul loosiga jalgratas võita (ja roos hambus päevajuhiga ise pakiraamil istudes sellega ka paar tiiru teha), mis oli mu meelest palju kõvem auhind kui kõik see, mis erinevate kategooriate võitjad said. orienteerumine ise läks mul küll päris halvasti - halvale orienteerumistajule lisaks veel halb planeerimine ja esimene kord. ehk läheb järgmisel korral paremini. ürituse idee on küll väga lahe ja on jätkuvalt tore, et mul pole mingit probleemi üksi kuskile mineku või millestki osa võtmisega, sest poleks ma leidnud enda tutvusringkonnast ei kedagi kaasa ega kohanud ma seal ka ühtki tuttavat.

No comments:
Post a Comment