käisime Meeriliisiga linnas - Lidos söömas mitu x, sest pole midagi parata kui esimese asja proovimisega tekib lemmiktoit ja siis enam muud ei vali, ja vanalinnas ja lihtsalt linnas. tegime vanalinnas ühe veini ka ja lõpuks ometi said geniaalsed ideed jälle meelde tuletatud ja usk neisse taastatud. ehk siis usk meisse. isegi masendus läks mõneks ajaks üle ja tuju oli ka hea.
No comments:
Post a Comment