Tuesday, January 11, 2011

vahelduseks üks hakkamasaamine

ja ongi õnnestunud peaaegu terve öö üleval olla ja üritada sotsioloogiat õppida. õnneks, et on olemas hulle sõpru, kes on ka terve öö üleval ja valmis paar tundi veel lisaks seltskonnaks olema, mis aitab ära hoida selle üksinduse tunde, et läheks siis magaks ka nats, et tuim, kui kedagi pole. aga veider eneseületus, nii hästi pole varem läinud.

No comments: