Tuesday, February 1, 2011

leg taxi



saime Mcdonaldsist mingid lahedad saksa sõbrad endale, sellised 17-18-sed suusatajad, tulid Otepäält just. neile hotelli suunda kätte juhatades kohtusime mingite Alaska suusatajatega ja lahe kamp tekkis kokku neist. lahedad inimesed, kuigi naljakas tutvumine jälle, mis algas sellest, et üks naeris Mcis, et söön jäätist ja juustuburgerit kordamööda. et rõve, aga samas võiks ka proovida. no mis seal nii erilist, ega ma neid ju kokku ei sega. ise tulin varsti koju, aga Meeriliis jäi veel linna, nii et ilmselt on ka edasi lahe.

No comments: