mis on viga olla koolis kui Maria, kes on niigi nii armas, et ütleb rühmatööd ette kandes, et mina olen Maria ja seal on mu SÕBRAD (mitte rühmakaaslased!) Signe ja Aleksandra, toob meile maasikaid ja hematogeeni, et me saaks ikka verd andmas ära käia varsti.
No comments:
Post a Comment