praegu on mul siin mängutoas itaaliakeelne isa oma kakskeelse lapsega* ja imestan, kui ilusti isa lapsega mängib ja tegeleb, no nii süveneb lapse maailma ja üldse nii tore. lähedus on ka nähtavalt teisest temperamendist, pidevalt musitavad ja juba see pöördumine, et laps ütleb papa! ja isa, et jah, mu armsake :). toredad on :). ja hästi armas on, kuidas laps kogu aeg laulab ja mõtleb selle laulu kohapeal välja. isa naerab, et freestyle :). ja rääkis, et tema ja ta naine laulsid kodus kogu aeg sellele lapsele ja nüüd laps ka laulab kogu aeg. et singer family.
* õpivad siin toredalt oma keeli ka. laps ütleb hispaania keeles, et see on "piccola vissi-muu". "aga kuidas itaalia keeles on?" "vissi-muu!" "ei, see on mu.." "mucca!". "aga eesti keeles? le.." "lehm!".
No comments:
Post a Comment