Monday, March 26, 2012

abi vaja

ostsin täna endale ka Blackberry telefoni. miskipärast see ei tööta, vajutasin kõiki nuppe, aga ikka ei hakka tööle, üks pilt on ainult ekraanil, mis ma valesti teen?

No comments: