Monday, March 26, 2012
abi vaja
ostsin täna endale ka
Blackberry
telefoni. miskipärast see ei tööta, vajutasin kõiki nuppe, aga ikka ei hakka tööle, üks pilt on ainult ekraanil, mis ma valesti teen?
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment