Tuesday, April 3, 2012

kolmas kord

täna juhtus üks paha asi. kellegi võtmed jäid minu kätte. jalutasin koju ja avastasin, et taskus on kolmed võtmed..

õige:



õige:



ja veel ühed..:

No comments: