Sunday, May 6, 2012

töö ei austand tegijat

palju õnne Palmile ette, õigeks hetkeks ja tagantjärele ka, kui nüüd kuupäeva ka vaadata. eilne polnud absoluutselt tavapärane, heas mõttes muidugi, aga kaotasin hulga vähem või rohkem eluks vajalikke esemeid. asjad küll, seega kaotuseks on seda natuke liig nimetada, aga siiski ei oota seda asjaajamist, mis nüüd tulemas on. tänaseks jäi hommikune (väljas!) ujumine ja Pärnus käik, millest minu jaoks on mõnusaim hoopis vastuhommikune tagasisõit. lihtsalt mõnus muusika ja mõnus tühi maantee, veidi ühtlasemas konditsioonis sõidukaaslastega oleks see võinud olla parim koht, kus olla.

No comments: