Saturday, July 7, 2012

we're going up-up-up-up-up-up-up

ja taas kord viis tee Lauluväljakule. Rolfiga polnud ammu kohtunud, aga ta oli ilus nagu ikka. no ikka tõeliselt ilus. ei mingit sisu, mida välja tuua, ikka ainult ilu on väärt mainimist, hehe. eks see Rolfi puhul vist igavesti nii jää, sest ta lihtsalt on nii ilus mees. oskab olla ilus, muud saladust siin polegi.

aga tema Pop-maniakke sai ka lõpuks näha ja kuigi ainult neljandik kontserdist oli kuulamist-vaatamist väärt, siis kogu see iga laulu või lausa poole tagant oli küll üliefektne. veidi eurovisioonilik, aga kõvasti lahedam. olin koos õmblejaga ka, nii et ehk siis sellepärast ka tema pilguga kõike vaatasin :).

No comments: