Monday, September 10, 2012

tahaks raha anda

endisest tööandjast on kena meid väärtustada ja lisaks alla miinimumi (õnneks lühikese aja eest, nii et palju ei muuda) maksmisele lisada veel, et ärge kõike kohe ära laristage. nagu oleks viimastel päevadel üldse midagi süüa olnud või nagu arved poleks 2x suuremad kui see palk. või nagu eluks vajalike ravimite ostmine poleks unistus. lihtsalt hetkel on nii. ja lisada veel meie ülejäänud ja tulevase töö kohta et 'natuke taskuraha kulub ikka ära'. jah, elamine ei võta ju üldse kulutusi! ainult taskuraha! hea, et enam seal ei ole. ja hea, et pärast ujumist Grandes taas ühe pitsa tegime. hea, et Ernsti kallistada sai ja et natuke kurb oli, aga kõigi nende tobeduste pärast üldiselt ikka hea meel, et on parematki teha kui töötada.

No comments: