Pärnu rannaga on tekkinud kuidagi eriline suhe, alati olen seal olnud väga tuulise ja tormise ilmaga, alati väga keerulisel ajal, alati saanud sealt kuidagi väga erilise vabaduse.
aga üldiselt olen Pärnus, sest mul on spordipäev. isegi mitu. päevad, aga spordipäevad. seekord olen Estonias ja käisin termides ka, kuigi jah bassein on mulle kordi olulisem kui saunade valik, aga ülimõnus on jalutusrada 5-kraadises vees merekividel, pärast on nii hea ja kerge olla, ja muidugi värvilised neoon-valgustusega mullivannid. see on küll parim enesetunne pärast neid õueskäike ja tuult ja trenni. ja kell on alles 10. päev alles algab. mõnus.
No comments:
Post a Comment