allveelaevas olek oli päris huvitav ja omapärane kogemus, aga kahjuks olen kerge klaustrofoobik. ja kuna olen nii realistlik ja maa peal inimene, siis ei suuda ette kujutada isegi ajalugu. et seesama allveelaev sõitis kunagi päriselt meres ja osales sõjas. ma lihtsalt ei usu seda ja sellist kujutluspiltigi ei tule ette.
No comments:
Post a Comment