lumesadu on tõesti hüpnotiseerivalt ilus. alates esimesest lumest olen kuidagi palju rõõmsam ja hea on olla. mulle talv meeldib ja sügis ka ja üldse igal ajal.
eile vaatasin uisusaadet ja kuidagi naljakas on, et nüüd Rolf ka uisutamas, tuli minevik meelde ja et R0lf oleks pidanud selle asemel, et 2. klassis viimati uisutas, ütlema, et paar aastat tagasi, Tartus :))).
No comments:
Post a Comment