Sunday, January 6, 2013
Heureka
käisime herr K-ga Heurekas ja mida rohkem ma sellele mõtlen, seda rohkem meeldib. lahedaid asju saab teha füüsikaga. kuidas saab olla nii, et räägid metalltaldrikusse ühes ruumi otsas ja kuigi seal ei ole telefoni ja juhtmeid ja palju inimesi on selles suures ruumis veel vahepeal ja keskel, siis teine kuuleb seda oma taldrikust väga selgelt, mis ma ütlesin? ja naelvoodi. kuidas saab olla nii, et teravate naelte peal lamada on võimalik, nii et polegi pärast verine ja läbi torgitud. ma saan aru, kuidas nii saab, aga see on ikkagi huvitav, et tõesti nii SAAB. ostsime Salakauppa-st veel natuke ... kaupa, sõitsime veel natuke rongidega, tõime kaasa maailma parimaid Polly komme, kuigi magusat me kumbki enam ei söö, aga sellest ei hooli, kui midagi nii head pakutakse, ja üle mere koju tagasi. väga tore päev ja väga juhuslik armas valgus-muusika-laserfestival, kuhu kogemata vähesel määral sattusime enne tagasisõitu.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment