vastlaliug ja vastlakukkel. liug on raskendatud, sest plaanis pole ja kõik sulab, aga mis sellest, kui väljas saab ikka olla. ei tea, miks sel aastal vastlapäev minu jaoks nii oodatud on olnud, aga kui on, siis on, hehe. kõige parem kukkel on Grossi poes, mitte näiteks vertigo gourmet's ega kuskil mõne otsese pagari toodangus, väidetavalt! aga kahtlen, kas õnnestub seda fakti ka kinnitada, aga vastlakuklit on vaja nagunii.
No comments:
Post a Comment