Sunday, December 29, 2013

natukene veel

tunne on nagu läheks pooleks aastaks hoopis spordilaagrisse, kõik plaanid ja eesmärgid on spordialased, kogu aeg mõtlen sealsetele spordivõimalustele ja et kuidas ja kus hommikuti jooksmas käia. kui saab siinsest rutiinist ja ajakasutuse harjumustest lahti ja seda enam, et sooja kliima lausa koju kätte, siis ongi õige aeg alustada uut ja tõhusamat liikumisprogrammi. loodan väga ka trennikaaslast leida, eriti tore oleks, kui ta oleks ka kõigest vaimustuja, et saaks hommikujooksu teha, jalutada, intervalli joosta, ujuda, rühmatrennis või jõusaalis käia või miks mitte hoopis urban fitness, rattaga sõita, matkata (!!!) või kõike muud, mida saab. sukeldumisi ja kaljuronimist päris ei prooviks, kuigi mis siin ikka ette välistada. ah, nii tore ikka! ma nii ootan. loodan tagasi tulla 10x parema füüsilise vormiga, 10x võimsamana ja 10x tublimana. eks siinsetes lemmiktrennides ole korralik põhi alla ka tehtud, järelejäänud päevadel veel lihvin seda, et siis uuest kohast veel paremini alustada.

varastasin mõned pildid ka internetist, et matkaplaane illustreerida:














2 comments:

Pudrumulk said...

Päris kena

Taali said...

Nii lahe! Igaten ka matkamist ja looduses seiklemist. Peaks vist midagi ette võtma..:)