Taali ütleb mulle päris tihti üsna tühja koha pealt ja teemaväliselt, kui räägin, kuidas mulle mõni tuttav, õpetaja või mõni teine juhuslikult kokku puututud naisterahvas meeldib (kusjuures seda ka põhjendades ja kohe kindlasti ei räägi ma näiteks lihtsalt välimusest), et ära nüüd vihasta, aga äkki ikka oled lesbi ja et pole hullu, PR käis ju ka presidendi vastuvõtul samast soost kaaslasega. aga kui ütlen Taalile teda trenni kutsudes, et seal on, muide, kena noormees treeneriks, siis ta ütleb, et "ah, ei huvita.
No comments:
Post a Comment