üks lahedaim asi, mis ma oma elus teinud olen. olin kaasas V-V laagri poole kasvatajatekomplektiga. mängust endast eriliselt osa ei võtnud, kuna lihtsalt ei saanud kohe pihta ja ei süvenenud piisavalt, keskendusin lihtsalt matkamisele. terve meie grupp olid mõnusalt sportlikud inimesed, nii et see 29 (reaalselt 30) km ei olnud eriline probleem ja mingit kurtmist ei olnud kusagil. võimas kogemus see öine metsasmatkamine, eales ei satuks iseseisvalt midagi sellist tegema.
No comments:
Post a Comment