teisipäeval käisime Triinu ja Taaliga videovõtetel Viimsis ja nalja sai nii palju, et ei jõudnud äragi naerda. klipid tulid amatöörlikud ja kohati päris haledavõitu, aga püüdsin neist ikka midagi kokku panna. hakkasin esimesi klippe juba kokku monteerima ja Ene küsis, et: kas see peabki nii masendav välja nägema? haha.
nüüdseks on ka teine võttepäev läbitud ja video valmis, mis asub SIIN.
õnneks täisversioonis nii masendav ikka pole. see oli küll üks lahedaim koolitöö-kogemus üldse!
No comments:
Post a Comment