Sunday, May 17, 2015

et sa meie eest nii hästi hoolitsed

eelmisel nädalal Tartus olles sõin pool aeda umbrohust tühjaks. ja eile, kui oma hoiulaste juurde jõudsin, andis üks neist mulle nurmenukud - selle eest, et ma nende eest nii hästi hoolitsen. rääkisin hiljem, et mõned inimesed neid söövad (mitte mainides, et ka mina nende umbrohusööjate hulka kuulun) ja neis on palju vitamiine ning laps ütles, et sellepärast ma sulle need tõingi.

(eks need lilled tõepoolest mu kõhtu ka jõudsid.)

No comments: