siit tuleb minu tänane avastus:
mu võtmekimbus on kaks samasugust võtit. nii kaua kui ma siin praeguses kohas elanud olen, olen vaadanud välisukse ees seda, et kumb välis- ja kumb korteriukse võti on, minikriipsukese järgi K-tähe kohal. pimedal ajal pean selleks kas telefonist valgust laskma või korralikult seda kohta eri nurkade alt vaatama, et näeks. igal juhul loogilisem kui iga kord proovida, et kumb see õige võti siis on.
kriips on näha märgistatud alal ehk siis oma suuruse tõttu mitte eriti näha:
aga täna avastasin, et kui võtmed teistpidi keerata, siis:

No comments:
Post a Comment