lasnamäe hing on ikka ääretult abivalmis - neid inimesi, kes meile kui saamatutele naisterahvastele grilli süütama appi tulid, polnud mitte üks ega minu meelest mitte ka kaks - ikka nõu andma, et kuulge, teil kõik põleb seal ju, kui ka otseselt taldrikuga tuult lehvitama ja kartuleid keerama. kahepeale ja ühe skaudiga seltskonnas saime selle grilli ikka lõpuks süüdatud ka. toit juhtus minu rõõmuks olema lihavaba ja grillimistehnika sai olema niisugune, et kõik mustaks küpsetada ja pärast siis maitstes arvata, et mis olla võis. "ma võtan selle.. seen vist.. ei, sibul... aa, virsik oli".








No comments:
Post a Comment