Tuesday, September 22, 2015

ühistranspordi-orienteerumine

kui eelmisel aastal osalesin üksi, siis seekord võtsime Lauraga osa meeskonnana. ja lõpuks ometi oli mul ka mõttekas roll - jooksja, ja Laural kaardilugeja oma. siis polnud enam kahju, et hommikune trenn ära jäi. sest joosta sai päris korralikult.


nagu seda, et mainitakse, et miks nii paljalt riides käin, veel vähe olnud oleks - kui rootslasest müüjanna käest maiustusi ostsime, pakkus ta, et võib ka hiljem ülekande teha, et annab lihtsalt kontonumbri. ja et kas meil pastakat on. kui selle oma trennipükste tagataskust välja võtsin, ütles ta, et you don't have your clothes on but you have a pen.. thats nice. pärast kahetses Laura, kes endale joped, pusad, kampsunid, salli, kindad jms oli kaasa võtnud, et minu käest nõu ei küsinud, kuidas riietuda. alguses võib küll jahe olla, aga liikudes ja veel enam, joostes, on ju hoopis teine asi, ja siis vea neid puhvaikasid kaasas..

No comments: