kuna hetkel veel hommikuujumistega jätkan, olid sel nädalal ka esimesed miinuskraadidega ujumised. kui esimesel päeval (-1) ikka päris krõbe oli ja rattasõidust vist juba ette külmunud olin, siis teisel päeval (-3) arvasin, et miinus oli öösel ja telefon valetab ehk uskusin õhku plussis olevat, nii et enda arust oli tunduvalt soojem ja mõnusam. hiljem sain teada, et oli ikka miinus mis miinus. nii et tuleb välja, et asi on natuke ka enda usus ja suhtumises, mitte nii väga selles, mis termomeeter näitab.
mööda jõeäärt töölt koju jalutada on ikka imeilus:
mööda jõeäärt töölt koju jalutada on ikka imeilus:
No comments:
Post a Comment