sünnipäevahommikul sain soovitused kaduda ja surra ning oli ka muid emotsioone, mistõttu juba töölemineku bussis nutta tahtsin ja mööda Emajõe äärt tööle jalutades seda ka tegin. tööle jõuda oli juba armas, sest helistas Kaisa, kes tuli täitma mu varasemat vihjamisi antud soovi mu hommikuujumine pildile jäädvustada, sest mine sa tea, kaua sellega veel jätkan. seekord veel jätkasin, kuigi just sel pildistamispäeval oli see eriti raske, kuigi tavaliselt pole.
sünnipäev lasteaias oli PARIM.. ma olin juba ammu ette õnnelik, et see on mul lasteaiapäev. sain teiste õpetajate korraldatud armsad kaardid ütlustega minu enda kohta, kust mu lemmik on umbes selline, et "Signe kannab valget kampsunit ja trennijalanõusid. Mulle meeldib, et Signe kannab trenniriideid" ja teise lemmikõpetaja üllatuskülastuse. ja häid soove ja kooki süüa ja tavapärase imelise päeva oma lemmiktöökohas.
sünnipäevapeo-hommikul läksin lapsi hoidma ja... mul puudus hääl. üksi elades ei saa sellest ju ka enne teada kui alles lapse juures temaga rääkima hakates. õhtul läksin Taali juurde, kes lubas aidata peoks asju üles tassida, ja kui ta seisis seal majast kaugemal ja tahtsin hõigata, et TAALI!!!, siis ta lihtsalt ei kuulnud mind.. see oli nii naljakas, aga naerda ka täismahus ei saanud.
nüüd hakkasin sünnipäevapeo-järgselt Taali kodu koristama, rullisin endale hommikusöögiks sushit, mõtlesin natuke elu üle järele, panin peale oma parima seitsme loo playlisti ja sain aru - õigupoolest on see kohalejõudmine igapäevane -, et olen lihtsalt nii õnnelik. eilne õhtu oli nii tore. ausalt öeldes arvestasin miskipärast juba ette sellega, et tuleb jama sünna. et ise pole jõudnud piisavalt ettevalmistusi teha ja teised lähevad järgmisel päeval tööle ja on väsinud ja nii edasi. aga tegelikult tuli üliarmas sünna, parim võimalik. imeline. parim. lahedaim. armsaim. jne. sünnipäevapeole tuleb ka vol 2, sest seekord lihtsalt ei jõudnud kõike. pidu algas küll varakult, aga sai ikka liiga vara läbi. ja kuna tegemist on juubeliga, siis miks mitte teha pidude sari.






No comments:
Post a Comment