Siiakirjutamises on küll aastatepikkune paus olnud, aga miks mitte pausist paus teha?
Keerulise aja vahel on ka toredaid asju juhtunud. Näiteks põgenemistoad, mis
1) on lihtsalt toredad;
2) pakuvad mõnusat eduelamust, kui midagiGI üles leida;
3) tekitavad igal juhul väikse pingeolukorra ja siis saab juba nalja, kuidas ise või kaaslased lähevad ärevaks, pingesse, keegi ärritub, keegi naerab või loob oma "kindlat" strateegiat. Eriti pingelisi õuduste tubasid ja laevahukult pääsemisi ma ei valiks, aga ka "lihtsamates" juhtub.
Põgenemistoad on küll sellised, et kui juba ära proovida ja huvitavasse sattuda, siis tahaks ka kõiki teisi proovida. Enega me Tartu välja ei pääsenudki ja arvasin, et nii see olema peabki, et algajad ei pääsegi välja. Ei pea! Kuigi eks see algaks olemine paari korraga ka niikuinii kaob.
Ja Riia reis. Nii tore linn, no kuidas seni nii külastamata!? Tallinlane olen ju vähemalt kolmandiku elust olnud, Vilniuses ka mõne kuu elanud, kas Riia ei peaks siis midagi nende vahepealset olema?
EI!
See on hoopis tuhat korda toredam! Miljon korda toredam! Mõtlesin, et kolm päeva on ehk liig seal veeta, pole enam midagi teha, aga oo ei! Nii kodune ja hea oli olla, palju jäi veel nägemata ja külastamata. Sinna tahaks hea meelega üksi reisida või seal lausa mõne kuu elada.

No comments:
Post a Comment