koolis arutasime Meeriliisiga, kas ta peaks minema ja ostma selle ajakirja Naised jälle, et me saaksime teada, mida kogu nädal iga päev selga panna tuleb, mida süüa, kas olla rõõmus jne. sest horoskoobis on kirjas ja miks me peame siis ise pead vaevama. mõtlesin juba, et lähen salaja loen ära Maximas, mis homse kohta on, et mis tantsu selga tuleb panna, aga ei viitsinud täna. ja samas mõtlesime koolis veel, et mida homme süüa kaasa võtta ja ostsime täna sööklas pannkooki. ehk siis otsustasime homseks ise pannkooke kaasa teha, sest milleks meil need lunchboxid on ja kooli lahjat moosi ka ei taha. vahepeal ostis Meeriliis nüüd selle ajakirja ikkagi ära ja seal oli kirjas nii:
Meeri says:
pane tähele mida horoskoop homse kohta ütleb: kasulik on süüa PANNKOOKE ja muid ümara kujuga küpsetisi. täidiseks võib olla mesi, kohupiim või keedis. hea, kui toit oleks valmistatud juba eile..
Meeri says:
kas saab veel otsesemalt öelda, et peaks homseks pannkooke kaasa võtma
ma tõesti ei saa aru, kuidas NII TÄPSELT suutsime juba ise teada, mis tuleb teha!!
No comments:
Post a Comment