Saturday, March 13, 2010

maagiline on see päev

eile läksime Marcuse poole Eesti Laulu vaatama. käisime Karete poes Meeriliisiga, ostsime nata külakosti ja siis saime Marcusega kokku ja ostsime tema rahast ka veel natuke külakosti, haha. Marcuse juures olid tglt rohkem inimesi veel - Marcuse pruta, õde, õe sõbrannad. kellega me muidugi eriti ei suhelnud, aga vahepeal natuke rääkisime ka, õpetajatest ntx. päris mõistlikud pliksid tegelt veel, ei ole kõik meist nooremad päris hukas.



ROLF kahjuks ei võitnud, kuigi kamba peale sai meilt mingi 8 häält!! no väga kahju oli, nagu väljendub ka siit:





vaatasime siis kurvastuse leevendamiseks taaskord Rõbaki kontserti telekast ja tantsisime kaasa. ja vahepeal tegi Marcus meile süüa ka.









ja miskipärast on enamik pilte lihtsalt näokad, aga noh - mida muud siis igal pool pildile salvestada, kui ikka nägu, mis kunagi ei muutu.



No comments: