
oh kui mõnus on toas istuda, kui kõik kohad on lund täis. hommikul pidin küll korraks koolis käima (aga tasus ära! tuli välja, et tõesti olengi geenius ja 2h õppida polegi vaja, vaid 10 min pärast sissemagamist kiirõppimist annab ka väga hea tulemuse), aga praegu on nii hea. kahju on muidugi neist inimestest, kes PEAVAD ikkagi kuskile minema ja ei saa niimoodi toasoojust nautida, vaid paanitsevad, et kas üldse kohale jõuavad.
No comments:
Post a Comment