Saturday, December 4, 2010

oo, tüdrukud

kõigepealt käisime hommikul hobitantsijate võistlustel, et elada kaasa prk Luikedele ja teistele revaliakatele. aga keda lisaks kõigele seal nägime - Tiinat!!!! meie esimest peotantsuõpetajat. kes oli meie eest kogu aeg varjanud, et ta isa tantsib ka seeniorides ikka veel. ja et üldse on see isa oma tantsupartneriga nii lahe ja armas paar, et kuigi nad ei saanud eriti häid kohti iseenesest, siis olid ikka kõigi lemmikud. vot see on juba õige tantsuhuvi, kui nii vanalt ikka veel võistled ja oled sealjuures niiiiiii elurõõmus ja õnnelik. see on lahe. lahe paar ja mul pidi pisar silma tulema neid vaadates lihtsalt.







pärast läksime Marcuse väikse venna Mairolti sünnale, sest meid lihtsalt oli sinna kutsutud. kui kohale jõudsime ja Marcus meid sisse lasi, siis oli veel natuke imelik, et sünna ajal veel mingid lisakülalised, et seda veel vaja neile, aga Mairolt tutvustas kohe meid teistele lastele, et need on ju mu sõbrad!!!! see Mairolt on ise üldse nii tore ja kuidas ta ütles, et kõigil peavad päkapikumütsid peas olema, et emme pane müts pähe tagasi :))..







toredad olid muidugi kõik lapsed ja ühed kutsusid meid juba enda juurde teinekord Autode multikat vaatama. Marcuse ema kutsus meid kohe sööma ka, natuke naljakas oli, et nende pere ja sugulaste jaoks oleme ikkagi suht võõrad ja Marcus tegi ka enamiku ajast üldse oma toas mingit kodust tööd kooliks ja me lihtsalt sõime külalistega allkorrusel, aga kuna Marcuse pere niiiii külalislahke on, siis oli ikkagi hästi tore ja vaatasime kõik koos Euroopa filmiauhindade galat. lisaks niisama maailma parimale söögile tegid Margret ja Marcuse ema veel maailma parima koogi, nii et tõesti olen kindel, et enam paremat ei saagi olemas olla. andku retsept või korraku ja kutsugu tihedamini külla kooki sööma. mingi koogiküpsetajate perekond, sest Marcus teeb ka ju nii häid.



























tõesti selline sünna, mille kohta saab öelda, et megalahe!

ja Marcus rääkis mind koju saates võimalustest, kuidas reaalselt Meeriliisiga oma äriplaani teostada saame.

No comments: