armastan kohutavalt seda jõulueelset aega. kõigel on küll selline nukker alatoon juures, aga detailid ja väiksed asjad on nii kohutavalt armsad ja üldse mõnus soe aeg ja võimalus kaasinimesi rohkem tähele panna. ostsin poest just kotitäie mandariine ja tõeline jõulutunne on nüüd praegu siin, aga samas on kurb ka ja see üksiolek ka eriti vastupidist ei soodusta.
ja üksielamise juures üks suurem halb külg ka - päkapikud enam ei käi. ju siis ei ole veel uut aadressi teada saanud :).
No comments:
Post a Comment