Tuesday, March 15, 2011

cappuccino hat

eile oli nii vahva eesti-austraalia pere mul mängutoas - kolm poissi. sellised mitmekeelsed ja hästi toredad. hästi hea kasvatusega ja nii positiivse mõtlemisega, üldse ei jonninud, isegi kui vahepeal oleks juba võinud, sest mängud oli küll hull möll ja pidevad asjadega vastu pead saamised. alguses kartsin natuke keeleprobleemi, aga suuremad oskasid ilusti eesti keelt, ainult väikseim ei osanud, kes jällegi oli neist ainsana tegelikult Eestis sündinud :). aga hästi tore kogemus, jäävad meelde.

No comments: