Tuesday, March 8, 2011

tasub jälgida inimesi

see on nii ilus, et nii naistepäeval kui ka päev enne kõnnivad pooled inimesel tänaval lilled käes. ja siin lasnamäel kui pooleldi vene piirkonnas on kõigil meestel lisaks veel tordid kaasas. see on kuidagi nii ilus :). sellised tähtpäevad jätavad kuidagi nagu mulje, nagu inimesed väärtustaks üksteist kogu aeg ja seda enam tahavad sellistel päevadel seda välja näidata.

No comments: