täna külastasin ühe kursuse raames Kanutiaja Noortemaja muusikaringi. ja see oli ikka waoooowww kui lahe.. juba 2. kursus ütles kunagi, et kaubelge endale kindlasti see külastus, et see on kõige lahedam asi, mis nad teinud on. ja tõesti oli lahe, lapsed on ikka niiiiiii toredad :).
ja üks söögipilt ka, sest vahel ikka saab süüa:
No comments:
Post a Comment