hull elu meil siin Ljuda ja ta soomlasest mehega. kogu aeg mingi tülitsemine ja kära, isegi öösel. kõigepealt tuleb üks ja peidab oma asjad teise eest meie tuppa, siis tuleb teine ja nutab, et mis esimene kõik talle teinud on ja pakub meile sooja vee ja suhkruga viinakokteili, siis tuleb jälle esimene, kes räägib, kuidas teine ainult valetab, siis süüdistatakse soome poolelt juba meid, et miks me ainult vene keeles rääkida tahame, kuigi tegelikult me räägime ainult soome (ja eesti) keeles. ja siis läheb äkki tantsuks meie toas.
vaba päeva puhul sain lõpuks jooksmas ka käidud, jooksmiseks on siin küll parimad teed ja parimad vaated.
peaaegu tööpilt, tööriided vähemalt on veel seljas:
No comments:
Post a Comment