Friday, July 29, 2011

me kõik elame oma unistustes, sellepärast me siin olemegi



mõnus päev, 9-st algas, 12 oli läbi. meile muidugi veel vaarikate korjamine, mis alles nüüd lõppes. sellest, et 9 algab tööpäev, saime ka alles kell 7 teada, kui kõik magasid ja Anjalt küsisime, et mis toimub, kes pärast ütles, et Yura said that he told everybody. maybe you are not everybody :).

No comments: