Saturday, July 23, 2011
Bangkok?.. aa, Bangkok!!
seekord on meil Aatulas perekond Taimaalt. küsisime, kust nad pärit on, ja naine vastas, et Taimaalt, aga Ljuda Soome keeles Taid ei tunne ja kordas seal "Taimaa..Taima, Taima?.. Taiwan? Aa, Taiwan!".. hehehe. lõpuks küsis, kas Bangkok, siis sai selgeks. naljakas on suhelda nii, et ühiseid keeli pole või kui on, siis nii minimaalselt. Bangladeshi-Tarek polnud selle kõrval veel midagi, Tai perega ei saa üldse sõnades suhelda, nad lihtsalt ei oska keeli. kaks pereliiget, kes oskavad, läksid nädalaga minema, sest pettusid töös, aga umbkeelsed jäeti ikka siia ja loomulikult pandi nad kohe meiega korjama. Tarek anti ka kunagi kohe meile, teadagi, et meelega, las need eestlased selgitavad umbkeelsele kõik ära. aga minu jaoks on selline äärmuslik tiim küll väljakutse kõige positiivsemas mõttes.


Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment