Wednesday, February 20, 2013

lilled ja vaasid

korteriomanik käis vahepeal siit läbi ja vaatas, et mul on siin lilled juhuslikku kannu pandud. ja otsis mulle välja umbes 5(!!) erinevat vaasi ja pani aknalauale ritta, lisaks veel need paar tk, mis niigi riiulis nähtaval ja kättesaadavad on. nagu mulle toodaks kogu aeg nii palju lilli, haha. aga noh, siis tuleb tuua, ega vaas ju tühjana seista tohi.

No comments: