Wednesday, February 13, 2013

toortoidust või siis mitte

kahjuks toortoidu-vastlakukleid kuskilt ei leidnud (noh, olgem ausad - ega ei üritanud ka otsida, tuleb siiski realistlikuks jääda!), nii et pidin Pilviga kohtuma minnes tavalised võtma. Reval Cafe-l on veel nii toredad vaarika ja mustika omad, mis jäid kahjuks seekord proovimata, kuna klassikalist ju ka vahele jätta ei saa. ja kui oma toiduga salaja nimetusse, väidetavasse Oaasi-nimelisse söögikohta läksime, nägin, et seal oli veel mingeid rohelisi (!!!) kukleid. roheline kukkel ja veel mingid punased asjad (lilled? marjad?) ja LEHT küljes ja kellegi arust ei olnud see imelik, et kukkel on roheline. kõik ostsid. lahe.

No comments: