Sunday, September 29, 2013

don jon

eile õhtul oli mu selle sügise kõige romantilisem jalutuskäik. pärast Taaliga uue kunstiakadeemia hoone ülevaatamist ja kinoskäiku läksin kodupoodi ja pärast jalutasin ringiga koju. rahulikult ja õnnelikult. nii nagu jalutatakse, kui tahad jalutada, mitte sihtkohta minna.

No comments: