eile õhtul oli mu selle sügise kõige romantilisem jalutuskäik. pärast
Taaliga uue kunstiakadeemia hoone ülevaatamist ja kinoskäiku läksin
kodupoodi ja pärast jalutasin ringiga koju. rahulikult ja õnnelikult.
nii nagu jalutatakse, kui tahad jalutada, mitte sihtkohta minna.
No comments:
Post a Comment