Sunday, September 15, 2013

sünnipäeva-nv, aga mitte minu

vaid Kaido, aga salaja korraldamise tõttu oli mul ka põnev tunne päev otsa, et kas ikka läheb kõik plaanipäraselt, aga õnneks läks.

Viimsi SPA saunakompleks on sama väärikas nagu Grand Rose, soovitan edaspidi kõigile. eriti saunarituaalide ja saunade ja välibasseini vahelduse võimaluse pärast, aga hea ja mõnus on üleni. aga välibassein on ikka igal pool parim. see olemasolu. mõnus!


















"võta lill ka kätte, siis on rohkem sünnipäeva moodi":





















õnneks vedas meil Viimsis toaga nii hästi, et saime viimasele korrusele. ilus ja hea olla kõrgustes!


















Viimsi enam traumat ei tekita ja Coccodrillosse astudes oli pigem hea ja õdus olla, mitte enam töö tunne. kuigi näod olid samad ja tööle ei läheks küll mingi hinna eest. aga pitsade järel võib ju ikka käia. kui need ometi nii kiirelt ei jahtuks. aga jahtunud pitsad on ju järgmise päeva hommikusöök. enne mr eilse sünnipäevalapse ärkamist tühjendasin viimased karbid. et seejärel hommikusöögile minna :).




No comments: