Monday, September 2, 2013

Pärnu

kuna minu suvepuhkus algas sel reedel (ja lõppes pühapäeval), siis ei saanud jätta minemata suvepealinna, sest kuhu mujale ikka suvepuhkusel minna. külastasime loomulikult Paradiisi ja hiljem ka mereäärt ja ujumist ja mägiveiseid ja veelkord merd ja veelkord merd.

veider oli olla Pärnus just sel üleminekuperioodil, kus 31. augustiga lõppeb suvehooaeg ja 1. septembrist on äkki mööbel viidud, pooled asutused kadunud, rand tühi. see polnud meile probleemiks, sest seda rahulikum on ja nii meile meeldibki, aga imelik oli küll, et eile oli siin majas tualett ja muud asutused, täna lihtsalt tühi valge maja.

sattusime ka muinastulede ööle, mis oli tõeliselt ilus, armas ja hea. laternat taevasse ei lennutanud, aga jalutasime lihtsalt rannaribal teiste küünalde, lõkete ja laternate vahel. nii mõnus lõpp suvele ja mitte ainult seal, vaid samal ajal igal pool, kaugustes paistsid ka mitmed teised tuled ja ööd.

No comments: