Sunday, January 12, 2014

pou menis

kreeka keeles on tore olla klassi kõige lollim, aga pole viga, kuna vähemalt keeltes olen küll ammu harjunud sellega, et pole mitte kunagi viitsimist õppida, ja kui mõnel meist veel on piinlik, kes enda arust sama staatusega on, siis mul on küll savi, pigem naljakas, seda enam, et ise ka tean, et nagunii olen nii laisk, et mingit arengut ei tule. lasen teistel nautida mitte kõige lollim olemist, kuna minu jaoks see probleem pole. aga üldiselt on kena. mõnus nautida Eesti tavalist suveilma ja põhimõtteliselt päevitada, samal ajal kui kreeklased ise on talvejopedes, sest nende jaoks on südatalv.




















































































































































No comments: