
Sunday, January 12, 2014
pou menis
kreeka keeles on tore olla klassi kõige lollim, aga pole viga, kuna
vähemalt keeltes olen küll ammu harjunud sellega, et pole mitte kunagi
viitsimist õppida, ja kui mõnel meist veel on piinlik, kes enda arust
sama staatusega on, siis mul on küll savi, pigem naljakas, seda enam, et
ise ka tean, et nagunii olen nii laisk, et mingit arengut ei tule.
lasen teistel nautida mitte kõige lollim olemist, kuna minu jaoks see
probleem pole. aga üldiselt on kena. mõnus nautida Eesti tavalist
suveilma ja põhimõtteliselt päevitada, samal ajal kui kreeklased ise on
talvejopedes, sest nende jaoks on südatalv.











Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment