nüüd on mul ka elukoht olemas, nii et saan stabiilset elu nautida. esimesel pildil olengi koos korterikaaslasega. kui Eestist veel tulemagi polnud hakanud, muretsesin väga Kreetal elukoha leidmise pärast, et kas bronnida üks või teine koht ära jne jne, kuigi aega oli lausa mitu kuud. kui juba Thessalonikis olin, siis nädal enne või üks päev enne või samal siiatulekupäeval ei muretsenud küll enam üldse. see on ju Kreeka, milleks muretseda, midagi leiab igal juhul. mitte mingit asjatut muretsemist selliste väikeste asjade pärast enam peale ei tule. see mulle siin meeldibki. ja korteriga olen ka väga rahul.
No comments:
Post a Comment