mis mul siin väikelinnas ikka muud teha on kui jalutada, jalutada ja jalutada. ja ega neid ilusaid radugi siin meeletult palju ei ole, kus seda teha. aga need, mis on, on armsad küll.
ja üks asi, mis on veel armas - vanalinn ja väiksed tänavad. eriti need eriti väiksed tänavad, mis on lillepottidega ääristatud, need on minu totaalsed lemmikud! nagu näiteks see kolmas pilt siin:
lesisin ühel väljakul pingil, et kreeka keele töövihikut täita ja siis avastasin, et oi, ma ju laman palmi all. et ikka on, millega kiidelda! elu palmi all!
No comments:
Post a Comment